O firmie

AGRO-MASZ

 Przedsiębiorstwo AGRO-MASZ Paweł Nowak, jako producent maszyn rolniczych o wysokiej jakości, dąży do stałego podnoszenia jakości wyrobów oraz obsługi Klientów co stanowi fundamentalną zasadę na której opiera się jej dzisiejsze funkcjonowanie oraz przyszłościowy rozwój.

 Przedsiębiorstwo AGRO-MASZ z siedzibą w Strzelcach Małych od momentu założenia w 2006 roku rozwija się w niezmiennie szybkim tempie, każdego roku zwiększając zatrudnienie oraz produkcję. Jest to niewątpliwie efektem ciągłego podnoszenia jakości naszych wyrobów pobudzanego inwestycjami w rozwój bazy produkcyjnej oraz rosnącymi kwalifikacjami naszej kadry pracowników.

 Staramy się nadawać rytm zmianom jakie następują by sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się sektora produkcji rolnej wprowadzając na rynek maszyny wytrzymałe i nowoczesne. Stawiamy na innowacyjne technologie, rozwiązania oparte na precyzji obróbki dla osiągnięcia produktów trwałych, o wysokiej jakości.

 Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz systematycznie wdrażamy produkcję nowych typów urządzeń by móc zaproponować rolnikom najbardziej kompleksową ofertę. Zaznaczamy także coraz silniej swą obecność na rynkach zagranicznych.

 Podejmujemy nowe wyzwania, nowe projekty mające przysłużyć się powstaniu najszerszej oferty nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości obsłudze klientów skupiając się na najpełniejszej realizacji ich potrzeb, na czym opieramy dzisiejsze funkcjonowanie i przyszłościowy rozwój przedsiębiorstwa.

 Film poniżej przedstawia proces produkcyjny w naszej firmie.

Nagrody i wyróżnienia




Doceniony został wysiłek, jaki wkładamy w tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych maszyn.

Podczas edycji targów AGROSHOW 2015 nasz zestaw uprawowo-siewny typu SN300 został nagrodzony Znakiem Bezpieczeństwa KRUS.

Firma AGRO-MASZ została wyróżniona na The 10th Seoul International Invention Fair przez Stowarzyszenie "Russian House for International Scientific and Technological Cooperation" za innowacyjny typ napędu zespołu wysiewającego w siewniku.

Firma została wyróżniona na targach innowacji International Warsaw Invention Show IWIS 2014 srebrnym medalem za innowacyjny typ konstrukcji ramy pługa obracalnego PO2015. Targi odbyły się 14-16 października 2014 r.

AGRO-MASZ laureatem konkursu Agroliga 2013

Jest Nam niezmiernie przyjemnie, że możemy pochwalić się i podzielić z Państwem radością jaka przypadła nam w udziale w zwiazku z wyróżnieniem przedsiębiorstwa AGRO-MASZ Paweł Nowak w konkursie Agroliga 2013.

Nasze przedsiębiorstwo zdobyło tytuł krajowego Wicemistrza Agroligi 2013 w kategorii "FIRMY".

Konkurs organizowany jest od 21 lat tradycyjnie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pierwsza część uroczystości odbyła się w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Laureaci z rąk Kazimierza Plocke otrzymali listy gratulacyjne Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego.

Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu miało miejsce natomiast w Pałacu Namiestnikowskim, gdzie uczestnicy zostali przyjęci przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Zamówienia i przetargi
Projekty unijne